Informace plaveckého klubu

PF 2021

Přejeme všem našim členům a příznivcům hezké vánoční svátky a zdravější a klidnější rok 2021. Doufáme v brzké shledání na bazénu!

Trenéři a instruktoři Plaveckého klubu Pardubice

 

2000-2020: 20 let PKPar

PLAVÁNÍ V KURZECH PO 3. 12. 2020

AQUACETRUM je od 3. 12. 2020 opět otevřeno. Za podmínek, které platí pro provoz v kurzech, jsme se rozhodli pro následující řešení:

Kurzy pro neplavce:

A) Jsou do vánoc obnoveny v rotačním systému: V týdnu od 7. 12. 2020 jdou na plavání děti s příjmením s písmenem A - K. V týdnu od 14. 12. 2020 jdou na plavání děti s příjmením L - Ž.

VÝJIMKY: KURZ PONDĚLÍ 18-19 HODIN: V týdnu od 7. 12. 2020 jdou na plavání děti s příjmením s písmenem A - P. V týdnu od 14. 12. 2020 jdou na plavání děti s příjmením R - Ž.

                  KURZ STŘEDA 18-19 HODIN: Na výuku mohou 9. 12. i 16. 12. jít všechny děti vzhledem k nízkému počtu dětí v kurzu.

B) Od 21. 12. 2020 do 3. 1. 2021 se neplave.

C) Kurzy budou pokračovat od 4. 1. 2021 do 28. 2. 2021 včetně jarních prázdnin.

 

Kurzy pro plavce - přípravka, základna, zdokonalovací a kondiční plavání:

OMLOUVÁME SE, ale vzhledem k podmínkám pro výuku a trénink na plaveckých bazénech do vánoc výuku neobnovujeme. Během vánočních svátků se dozvíte, jak budeme dál pokračovat.

KURZ BUDE KAŽDOPÁDNĚ PRODLOUŽEN alespoň do konce února!

 

 

Pravidla pro docházku na plavecké kurzy na výukovém bazénu jsou tato:

1. U vchodu je možné využít dezinfekci na ruce.

2. V šatnách jsou děti a rodiče povinni mít roušku, ze šaten do sprch a do výuky děti roušku odloží. Do šaten se rozdělujte rovnoměrně a udržujte rozestupy. Prozatím nelze plánovat ukázkové hodiny.

3. Prosíme neposílejte na plavání nemocné a nachlazené děti!!!! Absence dá vyřešit náhradní hodinou po předchozí domluvě.

DĚKUJEME ZA POCHOPENÍ A ZA DŮVĚRU!

Zimní mistrovství ČR 2019

Mistrovství ČR dorostu a dospělých

Hanka Kochwasserová: 6. místo 1500 volný způsob

Pavel Drahorád: 6. místo 400 volný způsob, 7. místo 800 volný způsob a 1500 volný způsob, 8. místo 200 volný způsob

Libor Krpálek: 5. místo 50 prsa, 6. místo 100 prsa

David Neumann: 7. místo 50 motýl

Nikola Kotyková, Miroslav Ryzner, Marek Stodola

Mistrovství ČR 14tiletých

Marie Kopáčová: 2. místo 200 motýl, 800 volný způsob, 200 znak a 400 polohový závo, 3. místo 400 volný způsob a 100 znak

Gabriela Rychterová: 6. místo 400 polohový závod, 7. místo 800 volný způsob, 8. místo 200 polohový závod

Barbora Teclová, Jan Brožek, Dominik Jožák

4 x 50 polohový závod žákyně: 3. místo

4 x 50 volný způsob MIX: 8. místo

Mistrovství ČR 13tiletých

Vendula Drápalová: 7. místo 100 prsa a 100 polohový závod

Matěj Pařízek: 6. místo 200 polohový závod a 200 znak 

Václav Němec, Štěpán Šnobl, Jan Targoš

4 x 50 PZ žáci: 5. místo

4 x 50 VZ žáci: 5. místo

Mistrovství ČR 12tiletých

Eliška Hlavatá: 6. místo 100 polohový závod, 8. místo 200 prsa

Vít Krpálek: 5. místo 100 znak, 6. místo 200 znak

Jáchym Bača, Jan Drahorád, Jonáš Plachý

4 x 50 PZ žáci: 5. místo

4 x 50 VZ žáci: 5. místo

Pohár Čech 11tiletých

Josef Brožek: 7. místo 800 volný způsob

Tadeáš Filip: 5. místo 200 znak, 7. místo 100 znak

Markéta Filipová: 7. místo 800 volný způsob

Tereza Ludvíková, Kristýna Vovsová, Václav Maloch, Dominik Puš, Vítek Slouka

4 x 50 polohový závod MIX: 8. místo

Pohár Čech 10tiletých

Sára Hosová: 4. místo 100 volný způsob, 6. místo 200 volný způsob a 200 polohový závod, 7. místo 50 prsa a 100 prsa

Veronika Kopáčová: 4. místo 400 volný způsob

Zuzana Deriková: 7. místo 100 motýl

Eva Targošová, Jan Klusáček, Lukáš Vysoudil

4 x 50 polohový závod MIX: 4. místo

4 x 50 volný způsob MIX: 5. místo

Hry IX. letní olympiády dětí a mládeže 2019

Ve dnech 23. - 28. 6. 2019 se v Liberci konala IX. letní olympiáda dětí a mládeže. Pardubický kraj reprezentovalo celkem 24 plavců z České Třebové, Hradce Králové, Litomyšle, Pardubic, Svitav a Vysokého Mýta nar. 2005-2007.

Deset plavců bylo z Plaveckého klubu Pardubice, z.s .: 

Jáchym Bača (2 x 4. místo, 1 x 7. místo, 2x 8. místo), Jan Brožek, Eliška Hlavatá (1 x 6. místo, 2 x 8. místo), Dominik Jožák, Marie Kopáčová (3 x 3. místo, 1 x 5. místo), Tereza Línková (1 x 2. místo, 1 x 5. místo, 1x 7. místo), Václav Němec (1 x 6. místo), Štěpánka Syrovátková, Jan Targoš, Anna-Marie Targošová (1 x 2. místo, 2 x 6. místo)

Plavecký klub Pardubice reprezentovaly i dvě plavkyně za Královéhradecký kraj: Vendula Drápalová (2 x 8. místo), Gabriela Rychterová (1 x 8. místo)

Matyáš Bača se účastnil soutěže v triatlonu a umístil se na 11. místě.

O olympiádě se dozvíte více na https://odm.olympic.cz/2019/sporty.

Letní mistrovství ČR 2019

Mistrovství ČR dorostu a dospělých

Libor Krpálek: 4. místo 200 prsa, 100 prsa, 5. místo 50 prsa

Miroslav Ryzner: 8. místo 200 motýl

Pavel Drahorád, Kateřina Hazuková, Nikola Kotyková, David Neumann, Marek Stodola

4 x 100 polohový závod MIX: 5. místo

4 x 100 volný způsob muži: 8. místo

4 x 200 volný způsob: 8. místo

Mistrovství ČR 14tiletých

Marie Kopáčová: 2. místo 200 volný způsob, 3. místo 400 volný způsob, 200 znak, 4. místo 400 polohový závod, 5. místo 800 volný způsob, 6. místo 200 polohový závod

Anna-Marie Targošová: 3. místo 400 polohový závod a  4. místo 200 volný způsob, 800 volný způsob, 200 znak, 6. místo 400 volný způsob, 8. místo 200 polohový závod,

Gabriela Rychterová: 7. místo 800 volný způsob

Barbora Teclová, Jan Brožek, Dominik Jožák

4 x 50 polohový závod žákyně: 3. místo

4 x 50 volný způsob žákyně: 5. místo

Mistrovství ČR 13tiletých

Tereza Línková: 3. místo 200 motýl, 6. místo 200 volný způsob

Václav Němec: 8. místo 100 prsa, 200 prsa

Vendula Drápalová, Yevhenie Javtushenko,

Mistrovství ČR 12tiletých

Jáchym Bača: 4. místo 100 polohový závod, 8. místo 100 motýl

Eliška Hlavatá: 7. místo 100 polohový závod, 8. místo 100 prsa

Vít Krpálek, Jonáš Plachý

Pohár Čech 11tiletých

Tadeáš Filip: 8. místo 200 polohový závod, 7. místo prsa

Markéta Filipová, Tereza Ludvíková, Josef Brožek, Václav Maloch, Dominik Puš

Pohár Čech 10tiletých

Jan Klusáček: 4. místo 50 volný způsob, 8. místo 50 znak

Veronika Kopáčová: 8. místo 200 polohový závod

Zuzana Deriková, Eva Targošová, Lukáš Vysoudil

4 x 50 polohový závod: 2. místo

4 x 50 volný způsob: 5. místo

Mistrovství ČR v dálkovém plavání - bazén

Marek Stodola: 2. místo 5 km

Zimní mistrovství ČR 2018

Mistrovství ČR dorostu a dospělých

Libor Krpálek: 2. místo 200 prsa a 100 prsa, dělené 3. místo 50 prsa, 5. místo 100 polohový závod, 7. místo 50 motýl a 400 polohový závod, 8. místo 200 polohový závod a 100 motýl

Mistrovství ČR 14tiletých

Miroslav Ryzner: 7. místo 200 motýl

Kateřina Hazuková: 8. místo 200 v olný způsob

David Neumann: 8. místo 100 motýl

Hanka Kochwasserová, Filip Patlevič, Marek Stodola

4 x 50 polohový závod žáci: 2. místo

4 x 50 volný způsob žáci: 5. místo

4 x 50 volný způsob mix: 8. místo

Mistrovství ČR 13tiletých

Anna-Marie Targošová: 2. místo 400 polohový závod a 400 volný způsob, 3. místo 800 volný způsob, 5. místo 200 polohový závod, 6. místo 200 volný způsob

Marie Kopáčová: 4. místo 400 volný způsob, 5. místo 800 volný způsob

Barbora Teclová, Jan Brožek, Dominik Jožák

Mistrovství ČR 12tiletých

Tereza Línková: 3. místo 200 motýl, 5. místo 100 motýl, 6. místo 200 volný způsob

Vendula Drápalová, Yevhenie Javtushenko, Štěpánka Syrovátková, Václav Němec, Štěpán Šnobl 

4 x 50 polohový závod žákyně: 2. místo

4 x 50 volný způsob žákyně: 2. místo

Pohár Čech 11tiletých

Jáchym Bača: 1. místo 200 prsa, 100 polohový závod, 50 motýl, 2. místo 100 motýl, 200 polohový závod, 4. místo 100 prsa

Eliška Hlavatá: 2. místo 100 polohový závod, 3. místo 200 polohový závod, 4. místo 200 prsa, 5. místo 100 prsa a 50 motýl 

Edita Pozlerová, Vít Krpálek, Patrik Pecina, Jonáš Plachý, Martin Svoboda

4 x 50 polohový závod: 8. místo

4 x 50 volný způsob: 6 místo

Pohár Čech 10tiletých

Tadeáš Filip: 4. místo 100 polohový závod, 5. místo 50 prsa a 200 polohový závod, 6. místo 100 znak, 100 prsa a 50 znak

Tereza Ludvíková, Josef Brožek, Václav Maloch, Dominik Puš, Vítek Slouka, Matyáš Talacko, Markéta Filipová ve štafetách

Organizace školního roku 2018/2019 v PKPar

Kurzy neplavců, přípravky, základna, zdokonalovací a kondiční plavání začínají po otevření bazénu po odstávce, nejdříve 10. 9. 2018 podle rozvrhu. Plavání v 1. pololetí končí 31. 1. 2019.

Pokud chcete uplatnit příspěvek od zdravotní pojišťovny, plaťte prosím v hotovosti. Jiná potvrzení nebudeme vydávat, protože pojišťovny uznávají pouze účetní doklady, tj. příjmový doklad. Platbu lze provést i fakturou přes zaměstnavatele.

V průběhu školních prázdnin a státních svátků se neplave. Školní prázdniny budou v těchto termínech:

  • podzimní prázdniny 29. - 30. 10. 2018
  • vánoční prázdniny 22. 12. 2018 - 2. 1. 2019, plave se od 4. 1. 2019
  • pololetní prázdniny 1. 2. 2019
  • jarní prázdniny 4. - 10. 2. 2019
  • velikonoční prázdniny 18. - 19. 4. 2019

Úřední hodiny: 28. - 30. 1. 2019 od 16 do 18 hodin

- pro platby v hotovosti, vydávání potvrzení, prodej plaveckých klubových potřeb aj.
- termín pro řešení dalších otázek a osobní konzultace si domluvte předem na gitastl@post.cz

Plavání v 2. pololetí začíná v pondělí 11. 2. 2019 po jarních prázdninách a končí 21. 6. 2019.

Letní republikové závody 2018

Mistrovství ČR dorostu a dospělých

Libor Krpálek: 1. místo/Mistr ČR ml. dorostu na 50 prsa, 2. místo 200 P, 3. místo 100 P, 7. místo 400 PZ

Mistrovství ČR 14tiletých

Miroslav Ryzner: 4. místo 200 motýl, 5. místo 400 polohový závod

Marek Stodola: 6. místo 200 znak

Nikola Kotyková: 7. místo 100 znak

Filip Patlevič: 8. místo 200 prsa

Kateřina Hazuková, Hanka Kochwasserová, David Neumann

4 x 50 polohový závod žáci: 4. místo

4 x 50 volný způsob žáci: 5. místo

Mistrovství ČR 13tiletých

Anna-Marie Targošová: 2. místo 400 polohový závod, 3. místo 800 volný způsob a 400 volný způsob, 4. místo 200 volný způsob a 200 prsa, 5. místo 200 polohový závod

Marie Kopáčová: 6. místo 400 volný způsob a 400 polohový závod, 8. místo 100 volný způsob a 800 volný způsob

Ella Moskalievová, Barbora Teclová, Dominik Jožák

4 x 50 volný způsob žačky: 5. místo

4 x 50 polohový závod žačky: 3. místo

Mistrovství ČR 12tiletých

Tereza Línková: 7. místo 100 motýl

Štěpánka Syrovátková, Václav Němec, Josef Procházka, Štěpán Šnobl

4 x 50 polohový závod MIX: 7. místo

Pohár Čech 11tiletých

Jáchym Bača: 1. místo 200 prsa, 100 motýl, 100 polohový závod, 100 prsa, 50 motýl, 3. místo 800 volný způsob

Martin Svoboda: 3. místo 200 polohový závod, 7. místo 100 polohový závod

Erik Moskaliev: 7. místo 200 prsa, 8. místo 200 znak

Vít Krpálek, Patrik Pecina

Pohár Čech 10tiletých

Tereza Ludvíková, Josef Brožek, Václav Maloch, Vítek Slouka

GDPR

V souvislosti s Nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 O ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a volném pohybu těchto údajů, obecně nazývaném GDPR, vás musíme informovat o nezbytných opatřeních, která musíme přijmout.

1. Na těchto webových stránkách je pod záložkou Soubory umístěn dokument Informace a souhlas se zpracováním osobních údajů, který je zpracován upraven pro potřeby Českého svazu plaveckých sportů.

Odkaz: https://pkpar.cz/soubory/.

2. Souhlas se zpracováním osobních údajů v PKPar je proveden elektronicky při přihlašování do jakéhokoliv kurzu. V této podobě je i uložen v souladu s požadavky GDPR.

3: Dokument je zpracován právníky České unie sportu a Českého olympijského výboru, je tedy univerzální pro sportovní prostředí. PKPar provozuje tyto webové stránky a má úložnu fotografií na „rajčeti“. Vaše osobní údaje využíváme pouze v rozsahu, jak je uvedeno ve výše zmíněném dokumentu.

Pokud byste objevili jakékoliv odkazy na náš klub na Facebooku, Instagramu, Twitteru, youtube aj., nejedná se v žádném případě o oficiální stránky PKPar.

VELMI VÁM DĚKUJEME ZA PŘEČTENÍ TÉTO ZPRÁVY, ZA SPOLUPRÁCI S POTVRZENÍM SOUHLASU A ZA POCHOPENÍ CELÉ ZÁLEŽITOSTI

Zimní republikové závody 2017

Mistrovství ČR dorostu a dospělých

Libor Krpálek: 5. místo 50 prsa, 6. místo 100 prsa a 7. místo 200 prsa

Mistrovství ČR 13tiletých

Miroslav Ryzner: 6. místo 100 motýl, 7. místo 200 motýl

Kateřina Hazuková, Nikola Kotyková, David Neumann, Filip Patlevič, Marek Stodola

ve štafetách: Adam Neumann, Hanka Kochwasserová, Anna Pešavová

4 x 50 volný způsob žačky: 5. místo

4 x 50 polohový závod žáci: 5. místo

4 x 50 volný způsob žáci: 5. místo

4 x 50 polohový závod žačky: 5. místo

4 x 50 volný způsob MIX: 7. místo

Mistrovství ČR 12tiletých

Anna-Marie Targošová: 4. místo 800 volný způsob, 5. místo 200 a 400 polohový závod, 6. místo 400 volný způsob, 7. místo 200 prsa, 8. místo 100 prsa

Jan Brožek, Dominik Jožák, Marie Kopáčová, Ivana Ludvíková, Ella Moskalievová, Barbora Teclová

4 x 50 volný způsob žačky: 3. místo

4 x 50 polohový závod žačky: 4. místo

Pohár Čech 11tiletých

Vilém Mikula: 2. místo 100 znak, 100 polohový závod a 200 znak, 8. místo 100 volný způsob

Matěj Bělohlav, Václav Němec, Josef Procházka, Štěpánka Syrovátková, Štěpán Šnobl, Jan Václavek

Pohár Čech 10tiletých

Jáchym Bača: 1. místo 100 znak, 50 prsa, 100 polohový závod, 100 prsa a 50 motýl, 2. místo 200 volný způsob

Vít Krpálek: 4. místo 100 prsa, 7. místo 50 prsa

Martin Svoboda: 7. místo 100 polohový závod, 8. místo 100 prsa

Petra Kochwasserová, Erik Moskaliev, Patrik Pecina

Logo klubu
Marek Stodola
Marek Stodola

Zimní MČR v dálkovém plavání - bazén, 2019: 2. místo 50 km

MČR 14tiletých, 30. 6. - 1. 7. 2018: 6. místo 200 znak